Gizlilik İlkesi

>
Gizlilik İlkesi

GİZLİLİK POLİTİKASİ

Gizlilik Politikasi

VERA İŞ GÜVENLİĞİ Uygun Fiyatta İşçi ve İşyeri Güvenliği Malzemeleri, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için üyelik esnasında verdiğiniz bazı bilgilerinizi (isim, soyadı, yaş, ilgi alanları, e-posta gibi) VERA İŞ GÜVENLİĞİ Uygun Fiyatta İşçi ve İşyeri Güvenliği Malzemeleri sunucularında şifreli ortamlarda tutmaktadır. VERA İŞ GÜVENLİĞİ Uygun Fiyatta İşçi ve İşyeri Güvenliği Malzemeleri sunucularında toplanan bu bilgiler dönemsel olarak yapılan kampanya çalışmalarında, müşteri profillerine yönelik özel olarak yapılan promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri sınıflandırma çalışmalarında sadece VERA İŞ GÜVENLİĞİ Uygun Fiyatta İşçi ve İşyeri Güvenliği Malzemeleri tarafından yönetilmekte ve kullanılmaktadır. VERA İŞ GÜVENLİĞİ Uygun Fiyatta İşçi ve İşyeri Güvenliği Malzemeleri’ na üye olurken verdiğiniz kişisel bilgilerinizi Üyelerimizin haberi olmaksızın ya da aksi bir talimatı olmaksızın üçüncü şahıslarla paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamakla yükümlüdür.

VERA İŞ GÜVENLİĞİ Uygun Fiyatta İşçi ve İşyeri Güvenliği Malzemeleri’ya Üye formlarının istediği kişisel bilgilerin ve e-posta adreslerinin haricinde site kullanımı esnasında izlediği, ziyaretçi hareket ve kullanım alışkanlığı tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel hiçbir bilgiyi içermeyen bu istatislikler siz müşterilerimizin sitemizi daha rahat, keyifli ve ayrıcalıklı kullanabilmeniz için VERA İŞ GÜVENLİĞİ Uygun Fiyatta İşçi ve İşyeri Güvenliği Malzemeleri iş ve proje ortakları ile paylaşılabilmektedir.

VERA İŞ GÜVENLİĞİ Uygun Fiyatta İşçi ve İşyeri Güvenliği Malzemeleri müşteri bilgileri ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlülükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. (Örn: Banka kredi kartı suçları, adliyeler, polis karakolları gibi resmi yerlere resmi bir talep yazısı karşılığında)

VERA İŞ GÜVENLİĞİ Uygun Fiyatta İşçi ve İşyeri Güvenliği Malzemeleri müşterilerinin sisteme girdiği bilgileri sadece girişi yapan müşteri ulaşabilmekte ve yine gerekli bilgileri sadece sisteme girişi yapan müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşabilmesi ya da bu bilgileri değiştirebilmesi mümkün değildir.

VERA İŞ GÜVENLİĞİ Uygun Fiyatta İşçi ve İşyeri Güvenliği Malzemeleri’da ödeme sayfasında istenilen kredi kartı bilgileriniz, VERA İŞ GÜVENLİĞİ Uygun Fiyatta İşçi ve İşyeri Güvenliği Malzemelerin’dan alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst ve özel seviyede tutmak amacıyla VERA İŞ GÜVENLİĞİ Uygun Fiyatta İşçi ve İşyeri Güvenliği Malzemeleri alt yapısında veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamakta ve saklanmamaktadır. (Visa ve Master Card yasaları gereği bu tarz işlem yapmak yasaktır ve yasa dışıdır.) Kredi kartı ödemesine yönelik tüm işlemler VERA İŞ GÜVENLİĞİ Uygun Fiyatta İşçi ve İşyeri Güvenliği Malzemeleri ödeme sayfası ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında 256 bit özel SSL, Secure Sockets Layer sifremele yöntemi ile gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Kredi kartları ile ilgili hiçbir bilgi site tarafından kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi mümkün değildir.

Gizlilik sizin içinde bizim içinde önemlidir.

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter'a basın

Alışveriş kartı

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Canlı Destek